Ghiozdan ergonomic pentru micii piloți

Ghiozdan ergonomic de școală ușor, ideal pentru elevii de școală primară.

5 - 7 zile

Datorită dimensiunilor sale compacte și greutății reduse, ghiozdanul BAZI pentru piloți mici este ideal pentru școlarii mici din clasa I a școlilor primare. Designul ghiozdanului în albastru cu avioane și avioane de luptă va mulțumi cu siguranță mulți băieți, iar greutatea de mai puțin de 1 kilogram va mulțumi fiecare părinte.

Spațiul interior de 20 de litri cu compartimente clare și alte buzunare oferă suficient spațiu pentru tot ce ai nevoie. Rucsacul este echipat cu un total de 4 compartimente și cu 2 buzunare pe laterale.

Compartimentul din spate este mai larg, potrivit în special pentru abecedare și manuale mai grele. Compartimentul frontal mai îngust se poate ocupa de orice altceva, în timp ce găzduiește, de asemenea, o etichetă cu numele și un buzunar din plasă cu fermoar. Următorul buzunar din rând este, ca și buzunarul din spate, adânc și voluminos, potrivit, de exemplu, pentru așezarea gustărilor . În interior, există un breloc detașabil pentru chei. Ultimul, cel mai mic compartiment deține toate celelalte obiecte mici.

Un spate întărit din spumă moale presată, bretele de umăr reglabile întărite și o centură la piept asigură ținerea corectă a ghiozdanului de școală pe spate. Bretelele au formă anatomică și se adaptează siluetei prin prindere în părțile superioare și inferioare, datorită cărora se vor așeza corect chiar și pe spatele mic al copilului. Capetele curelelor sunt echipate cu magneți, astfel încât nu vor sta în cale la purtare. Cureaua de piept reglabilă pe înălțime va asigura că curelele nu alunecă nici măcar de pe umerii îngusti.

Ghiozdanul de școală BAZI 22014 este fabricat dintr-un material puternic, durabil, care poate rezista la ploaie. Partea inferioară este umplută cu material solid TOPDURA și asigurată cu picioare stabile. Transportul si depozitarea gentii vor fi facilitate de 2 mânere.

Ultima parte importantă a unui ghiozdan de înaltă calitate sunt elementele reflectorizante. Le vei aprecia mai ales iarna, sau pe întuneric și ploi toamna. Prin urmare, ghiozdanul are puncte reflectorizante care sunt vizibile clar din orice unghi .

Principalele avantaje ale ghiozdanului ergonomic pentru piloți mici

• greutate redusă - doar 900 g
  • volum 20 l
  • design anatomic mic
  • spate întărit
  • bretele reglabile și centură pe piept
  • o serie de elemente reflectorizante
  • material durabil de calitate

Greutate 0,9 kg
Dimensiuni (hxLxl) 39 x 19 x 29 cm
Capacitate maximă 7 kg
Volum 20 l
Material 100% Poliester
Te va ajuta cu

Sandale ortopedice pentru băieți - albastru

Sandale ortopedice pentru băieți albastre cu suport transversal și longitudinal.

Ghiozdan ergonomic de școală albastru - verde

Ghiozdan ergonomic de școală voluminos ideal pentru școlari mai mari de la o înălțime de aproximativ 125 cm.

Sandale ortopedice pentru copii - tip 32 denim-albastru

Sandale ortopedice pentru fete- fucsia

Sandale ortopedice pentru fete fucsia cu suport transversal si longitudinal.

Branțuri pentru încălțăminte ortopedică la copii MULTIFORM nr. 21 – 34

Branțuri ortopedice pentru copii din material spumant, potrivite pentru susținerea arcului transversal și longitudinal.