Ghiozdan ergonomic cu imprimeu floral

Un ghizdan ușor pentru elev, cu un singur compartiment, potrivit pentru școală, oraș și excursii.

În depozit

Ghiozdan ergonomic cu imprimeu floral este un rucsac pentru elevi de înaltă calitate, potrivit nu numai pentru școală, ci și pentru alte activități de agrement, cluburi sau excursii. Ideal pentru fete din clasa a II-a de școală elementară.

Rucsacul are un volum de până la 25 de litri și cântărește doar 0,84 kg, ceea ce va fi apreciat nu numai de școlari, ci și de părinții cărora le pasă dezvoltarea sănătoasă a coloanei vertebrale a copiilor.

Există un compartiment principal mare, care poate încăpea tot ce aveți nevoie. În interior, există un buzunar întărit pentru un laptop, un buzunar mic cu fermoar și o carabină pentru chei, datorită căruia școlarii nu le vor amesteca. Buzunarul mai mic din față , cu un compartiment interior din plasă cu fermoar oferă de asemenea, suficient spațiu, de exemplu pentru o trusă sau o gustare. Un alt bonus este un alt compartiment ascuns în partea din spate care poate ține, de exemplu, notebook-uri până la dimensiunea A4.

Pe părțile laterale ale rucsacului există două buzunare pentru băuturi cu curele de compresie, datorită cărora puteți pune cu ușurință o sticlă de 1,5 litri în ele.

Partea din spate moale, ușor întărită și curelele de umăr cu formă ergonomică, de asemenea întărite, cu o curea de piept reglabilă pe înălțime, asigură transportul confortabil al ghiozdanului. Purtarea în mână este facilitată de o curea puternică.

Ghiozdan ergonomic cu imprimeu floral este fabricat dintr-un material puternic, durabil, care poate rezista la ploaie. Fundul este umplut cu material solid TOPDURA.

Ultima parte importantă a unui ghiozdan de înaltă calitate sunt elementele reflectorizante. Le vei aprecia mai ales iarna, sau pe întuneric și ploi toamna. Prin urmare, ghiozdanul are puncte reflectorizante pe el, care sunt situate pe corpul rucsacului și pe curele.

Principalele avantaje ale ghiozdanului ergonomic

• greutate redusă - doar 0,84 kg
  • volum 25 l
  • spate ușor întărit pentru purtare confortabilă
  • bretele reglabile și centură pe piept
  • elemente reflectorizante
  • material durabil de calitate

Greutate 0,84 kg
Dimensiuni (hxlxl) 44 x 18 x 30 cm
Capacitate maximă 9 kg
Volum 25 l
Material 100% Poliester
Te va ajuta cu

Papuci ortopedici medicali - tip 16 denim-albastru

Încălțăminte medicală cu suport transversal și longitudinal.

Covor ortopedic ORTHOPUZZLE

Un ajutor ortopedic unic pentru copii de la 10 ani și adulți, destinat pentru tratamentul și prevenirea picioarelor plate, întărirea mușchilor și a aparatului fibros al picioarelor și membrelor inferioare, precum și pentru presopunctura zonelor reflexe ale piciorului.

Pantofi ortopedici pentru copii - tip 116 albastru-verde

Pantofi ortopedici pentru copii cu suport transversal și longitudinal.

Sandale ortopedice pentru fete- fucsia

Sandale ortopedice pentru fete fucsia cu suport transversal si longitudinal.