Jucărie didactică magnetică Farby de la Beleduc

Tablă magnetică mozaic pentru crearea de imagini color originale.

Tabla magnetică pentru desenul color de la Beleduc vă permite să creați diferite imagini colorate cu ajutorul magneților. Este suficient să vă apropiați de roțile așezate liber cu stiloul și să le mutați oriunde pe suprafața tablei.

Scriind și inventând imagini, copiii antrenează coordonarea ochi-mână, abilitățile motorii fine, prinderea corectă a stiloului, gândirea logică, concentrarea și dezvoltă imaginația și percepția spațială.

Acest mod inovator de a desena este garantat că va atrage fiecare copil.

Jucărie didactică magnetică Farby de la BeleducJucărie didactică magnetică Farby de la Beleduc

Dimensiunile placii sunt 32,5 x 32,5 x 2,8 cm. Materialul folosit este plastic + magnet.

Jocul nu este potrivit pentru copiii sub 3 ani.

• 1x tablă magnetică
  • 1x stilou magnetic
  • roți magnetice colorate
  • 10x carduri de probă

Branțuri pentru încălțăminte ortopedică la copii MULTIFORM nr. 21 – 34

Branțuri ortopedice pentru copii din material spumant, potrivite pentru susținerea arcului transversal și longitudinal.

Minge fit pentru copii cu mâner- verde, 55 cm

Mingea pentru copii cu mâner poate fi folosită pentru exerciții de reabilitare și fitness pentru copii.

Jucărie didactică magnetică Scrisori de la Beleduc

Un joc magnetic din care copiii învață să recunoască literele alfabetului.

Sandale ortopedice pentru copii - tip 32 roz deschis

Counting Marbelino 3 - Beleduc

Numărarea jucăușă cu mingi de lemn care vizează exersarea matematicii, motricității fine și gândirii logice.