Set creativ Carte de colorat/ răzuire, 30 buc

Carte de colorat/răzuit cu bețișoare de lemn.

Culori

O carte de colorat neobișnuită bazată pe principiul zgârierei dezvăluie treptat diferite combinații de culori ale imaginilor care ies frumos în evidență pe un fundal negru. Animalele, o sirenă, un autobuz școlar sau un castel vor apărea într-o lumină nouă, colorată, după ce vor fi zgâriate.

Set creativ Carte de colorat/ răzuire, 30 buc

Acest set creativ vesel ajută la exersarea motricității fine, prinderea corectă a stiloului și, de asemenea, la dezvoltarea imaginației . Modul inovator de a desena fără a fi nevoie să folosiți cerneală sau creioane colorate este garantat să atragă nu numai copiii, ci și adulții, care vor aduce o mare relaxare.

Dimensiunile imaginilor din pachet sunt de 20 x 14 cm.

Cartea de colorat cu guma de șters și accesoriile sale nu sunt potrivite copiilor sub 3 ani.

• 30 de foi cu 5 subiecte
  • 30 de bețe

Set creativ Creating Arts, 200 buc.

Un blocnotes pentru desenat fără a folosi un stilou sau un creion.

Sandale ortopedice pentru fete- fucsia

Sandale ortopedice pentru fete fucsia cu suport transversal si longitudinal.

Periuța de dinți sonică pentru copii VITAMMY SMILE

Periuță de dinți electrică pentru copii de la 3 ani cu tehnologie sonică și fibre moi pentru îngrijirea minuțioasă a dinților și gingiilor.

Jucărie didactică magnetică Farby de la Beleduc

Tablă magnetică mozaic pentru crearea de imagini color originale.

Covor ortopedic ORTHOPUZZLE Savana - pentru copii de la 1 an

Un ajutor ortopedic unic pentru copiii de la 1 an destinat pentru tratamentul și prevenirea picioarelor plate, întărirea mușchilor și a aparatului fibros al picioarelor și membrelor inferioare precum și pentru presopunctura zonelor reflexe ale piciorului.